Kerko
Tipi i Shitesit
Shitesi
Marka
Modeli
Viti
Monedha
Cmimi
Trupi
Ngjyra e jashme
Ngjyra e brendshme
Kilometrazhi
Drejtimi
Karburanti
Cilindrata
Transmisioni
Kapaciteti
Dyer

10 resultate
Mercedes-Benz ML350 BLUETEC , Viti Prodhimit 2012 me 141.000 Km , makina hapet dhe mbyllet me cels ne xhep , me STAR/STOP xhama te zinj origjinal , Tavan xhami , navigator , sistem blind spot , distronic , paraljmrus kur kalon vijat e bardha , sensor parkimi para mbrapa origjinal , kamer parkimi mbrapa , disqe alumini , sedilje lekure bezh+ elektrike + ngrohje + me memory , televizor per pasagjeret . sendilje me ngrohje dhe mbrapa , hapje mbyllje qendrore , klima bizonale me 2 zona , komando ne timon , pedana anesore , kompjuter bordi , limitator shpejtesie , bagazhi mbyllje me buton si dhe haoje mbyllje me cels.Te gjitha sherbimet e bera.E sapo ardhur me dogan te paguar.Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike…. Cmimi---34.000 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-0682036363--Viber—WhatsApi Facebook—ERJON AUTO Instagram----ERJONAUTO
Kilometra 141000 km
34,000 EUR
logo
MercedesBenz S550 Lounge blueefficiency Viti Prodhimit 2012 me 157000 km origjinaleExecutive AMG PackageSallon lekure BezheSedilje elektrike ngrohje ftohje masazh Sedilje me levizje ne ktheseTimon druriPerde anesore dhe mbrapa origjinaleDyert me hapje mbyllje qedrore Ndezje me butonBaxho xhami panoramike me 2 ndarje te pavaruraKamera parkimi Disqe alumini AMGKlima bizonalePasqyra me palosje Navigator Komanda ne timon Bagazhier Komjuter bordi Limtator shpejtesie Drita kseno origjinaleTVDVDDogane e paguarFULL OPTIONSTe gjitha sherbimet e kryera ne canada me garanciNe gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike Shume e paster si nga brenda edhe nga jashte Makina disponon liber sherbimeshMund ta provoni ku te deshironiMAKINA ESHTE BLERE 150000 NE VITIN 2012 DHE ESHTE PERDORUR VETEM NGA NJE PERSON KUJDES KJO NUK ESHTE MAKINE TREGU POR MAKINE PERSONALE QE SHITET PER ARSYE BLERJE TE NJE MAKINE ME TE RECmimi25000 Euro
Kilometra 158000 km
25,000 EUR

Mitsubishi space star 1.9 nafte viti 2003 Kambio manual 121.344 kilometra Gjendja perfekte Dogane e paguar Cmimi 2500 euro i diskutueshem Adresa autostrada dr-tr kilometri i 5 Tel:0695564550
Kilometra 121344 km
2,500 EUR
logo
#Ford #Fiesta #ghia #chrome #KAMIO #AUTOMATIKE 1.4 #Benzin #viti #2003 #Çmimi 3300 euro Kategoria Makina Prodhuesi Ford Kilometra 100 000 Modeli Fiesta Ngjyra zeze Struktura e veturës Sedan Komuna Fier Ford Fiesta 1.4 benzin Viti 2003 Kamio Automatike Klimatronic manuale ABS 8 airbag Radio cd original Komanda ne timon Kompjuter bordi Sensor shiu XHAma elektrik DIsqe 14 Goma 90% Dogan e paguar gati per targa Ne gjendje te shkelqyer
Kilometra 100000 km
2,500 EUR
TOYOTA COROLLA 1.4 NAFTE VITI 2006 KAMBIO AUTOMAT 163.464 KILOMETRA GJENDJE PERFEKTE DOGANE E PAGUAR CMIMI 3800 EURO I DISKUTUESHEM ADRESA AUTOSTRADA DR-TR KM I 5 TEL:0695564550
Kilometra 163464 km
3,800 EUR
logo
AUTO KANANI SALLONI I MAKINAVE GJERMANE FIER BMW 530 SERIA 5 VERSION INDIVIDUAL VITI I PRODHIMIT 2007 220.000 KM ORIGJINALE ME LIBER SERVISI 2 CELSA 2 PRONAR TE MEPARSHEM MOTORRI 2993 CM "NUK PREKET NGA TAKSA E LUKSIT" 245 KUAJ FUQI 173 KW KAMBIO AUTOMATIKE 7G TRONIK PILOT AUTOMATIK EURO 4 ME DPF FENERET BI-XENON ME SENSORE KTHESE DISQE ALUMINI 17 ME 4 GOMAT E REJA FULDA
Kilometra 220000 km
1 EUR
logo
-- AUTO KANANI -- SALLONI MAKINAVE GJERMANE FIER -- MERCEDES-BENZ EVO 280 CDI AVANTGARDE -- VITI PRODHIMIT 2007 -- EURO 4 ME DPF -- 205.000 KM ORGJINALE -- MOTORRI 280 CDI V6 190 KUAJ FUQI NUK PREKET NGA TAKSA E LUKSIT -- KAMBIO AUTOMATIKE 7G TRONIK -- KLIMA 2 ZONA -- SALLON LEKURE -- SEDILJE ME NGROHJE -- SENSORE PARKIMI PARA DHE MBRAPA -- BAXHA XHAMI -- RADIO-CD-NAVI-BAGAZHIER 6CD TEL BT AUX GPS -- FENERET BI-XENON INTELLIGENT -- DISQE ALUMINI R17 GOMA MICHELIN 90% MAKIMA ESHTE NGJYRE E ZEZE METALIKE ME REFLEKS VISHNJE NE DIELL . SUPER E MIREMBAJTUR SI BRENDA DHE JASHTE GJENDJE PERFEKTE TEKNIKE SAPO KA MBERRITUR NGA GJERMANIA CEL 069 530 2442
Kilometra 205000 km
1 EUR
logo
- Auto Kanani Mercedes C 200 CDI Kambio Manuale Km : 204mije Klima Radio CD
Kilometra 204000 km
1 EUR
logo
AUTO KANANI -- SALLONI MAKINAVE GJERMANE FIER -- MERCEDES-BENZ C KLASS -- MOTORRI 220 CDI -- MODELI FACELIFT LED AVANTGARDE -- KAMBIO AUTOMATIKE -- 187.000 KM ORGJINALE ME LIBER SHERBIMESH NGA MERCEDESI -- VITI PRODHIMIT 2009 MODELI FACELIFT -- EURO 4 ME DPF -- DISQE ALUMINI AMG R 17 ME 4 GOMA VERE 95% -- RADIO /CD MP3/ NAVI / GPS / AUX / BT TEL -- KLIMA 2 ZONA -- SENSORE PARKIMI PARA MBRAPA -- XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRRIKE ME PALOSJE -- FENERET BI-XENON ME SENSORE KTHESE . STOPA DHE FENEREET E MJEGULLES LED -- SALLON ALCANTARA -- MAKINA ESHTE ME KM ORGJINALE . TE GJITHA SHERBIMET JANE BERE TE MERCEDESI . GJENDJE PERFEKTE TEKNIKE DHE VIZUALE CEL : 069 530 2442
Kilometra 187000 km
1 EUR
logo
AUDI A3-2.0 Benzine S_Line , Viti Prodhimit 2010 me 141.000 km , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje , tavan xhami panoram , disqe alumni , klima tronik , komando ne timon , hapje mbyllje qendrore , drita kseno bikseno , cd player , e sapo ardhur nga kandaja , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—9.500 Euro I Diskutueshem ose nderrohet Cel- 0682036363 ---Viber—WhatsAp Facebook---Erjon Auto Instagram--ErjonAuto
Kilometra 141000 km
9,500 EUR
logo
Mercedes-Benz ML350 BLUETEC , Viti Prodhimit 2012 me 141.000 Km , makina hapet dhe mbyllet me cels ne xhep , me STAR/STOP xhama te zinj origjinal , Tavan xhami , navigator , sistem blind spot , distronic , paraljmrus kur kalon vijat e bardha , sensor parkimi para mbrapa origjinal , kamer parkimi mbrapa , disqe alumini , sedilje lekure bezh+ elektrike + ngrohje + me memory , televizor per pasagjeret . sendilje me ngrohje dhe mbrapa , hapje mbyllje qendrore , klima bizonale me 2 zona , komando ne timon , pedana anesore , kompjuter bordi , limitator shpejtesie , bagazhi mbyllje me buton si dhe haoje mbyllje me cels.Te gjitha sherbimet e bera.E sapo ardhur me dogan te paguar.Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike…. Cmimi---34.000 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-0682036363--Viber—WhatsApi Facebook—ERJON AUTO Instagram----ERJONAUTO
Kilometra 141000 km
34,000 EUR
logo
MercedesBenz S550 Lounge blueefficiency Viti Prodhimit 2012 me 157000 km origjinaleExecutive AMG PackageSallon lekure BezheSedilje elektrike ngrohje ftohje masazh Sedilje me levizje ne ktheseTimon druriPerde anesore dhe mbrapa origjinaleDyert me hapje mbyllje qedrore Ndezje me butonBaxho xhami panoramike me 2 ndarje te pavaruraKamera parkimi Disqe alumini AMGKlima bizonalePasqyra me palosje Navigator Komanda ne timon Bagazhier Komjuter bordi Limtator shpejtesie Drita kseno origjinaleTVDVDDogane e paguarFULL OPTIONSTe gjitha sherbimet e kryera ne canada me garanciNe gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike Shume e paster si nga brenda edhe nga jashte Makina disponon liber sherbimeshMund ta provoni ku te deshironiMAKINA ESHTE BLERE 150000 NE VITIN 2012 DHE ESHTE PERDORUR VETEM NGA NJE PERSON KUJDES KJO NUK ESHTE MAKINE TREGU POR MAKINE PERSONALE QE SHITET PER ARSYE BLERJE TE NJE MAKINE ME TE RECmimi25000 Euro
Kilometra 158000 km
25,000 EUR

Developed by
Vesa Solutions.

Rrjetet Sociale

Rrjetet Sociale