2012 Mercedes-Benz Mercedes-Benz S-550
158000 km
EUR 25,000
E Perdorur
Te theksuara
Pershkrimi
MercedesBenz S550 Lounge blueefficiency Viti Prodhimit 2012 me 157000 km origjinaleExecutive AMG PackageSallon lekure BezheSedilje elektrike ngrohje ftohje masazh Sedilje me levizje ne ktheseTimon druriPerde anesore dhe mbrapa origjinaleDyert me hapje mbyllje qedrore Ndezje me butonBaxho xhami panoramike me 2 ndarje te pavaruraKamera parkimi Disqe alumini AMGKlima bizonalePasqyra me palosje Navigator Komanda ne timon Bagazhier Komjuter bordi Limtator shpejtesie Drita kseno origjinaleTVDVDDogane e paguarFULL OPTIONSTe gjitha sherbimet e kryera ne canada me garanciNe gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike Shume e paster si nga brenda edhe nga jashte Makina disponon liber sherbimeshMund ta provoni ku te deshironiMAKINA ESHTE BLERE 150000 NE VITIN 2012 DHE ESHTE PERDORUR VETEM NGA NJE PERSON KUJDES KJO NUK ESHTE MAKINE TREGU POR MAKINE PERSONALE QE SHITET PER ARSYE BLERJE TE NJE MAKINE ME TE RECmimi25000 Euro
Karakteristika
Kilometra
158000 km
Gjendja
E Perdorur
Trupi
Sedan
Motori
S-550
Cilindra
8
Kambio
Automatike
Drivetrain
FWD
Ngjyra e jashtme
E Zeze
Ngjyra e brendshme
E Zeze
Kapaciteti
5 person/a
Dyer
5
Karburanti
Benzine
Konsumi brenda qytetit
13.0 l/100 km
Konsumi jasht qytetit
10.0 l/100 km
Konsumi kombinuar
None l/100 km
Opzione shtese

Developed by
Vesa Solutions.

Rrjetet Sociale

Rrjetet Sociale