2012 Mercedes-Benz Mercedes-Benz ML-Class 350
141000 km
EUR 34,000
E Perdorur

Erjon Thaci

Te theksuara
Pershkrimi
Mercedes-Benz ML350 BLUETEC , Viti Prodhimit 2012 me 141.000 Km , makina hapet dhe mbyllet me cels ne xhep , me STAR/STOP xhama te zinj origjinal , Tavan xhami , navigator , sistem blind spot , distronic , paraljmrus kur kalon vijat e bardha , sensor parkimi para mbrapa origjinal , kamer parkimi mbrapa , disqe alumini , sedilje lekure bezh+ elektrike + ngrohje + me memory , televizor per pasagjeret . sendilje me ngrohje dhe mbrapa , hapje mbyllje qendrore , klima bizonale me 2 zona , komando ne timon , pedana anesore , kompjuter bordi , limitator shpejtesie , bagazhi mbyllje me buton si dhe haoje mbyllje me cels.Te gjitha sherbimet e bera.E sapo ardhur me dogan te paguar.Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike…. Cmimi---34.000 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-0682036363--Viber—WhatsApi Facebook—ERJON AUTO Instagram----ERJONAUTO
Karakteristika
Kilometra
141000 km
Gjendja
E Perdorur
Trupi
Sedan
Motori
ML-Class 350
Cilindra
4
Kambio
Automatike
Drivetrain
4WD
Ngjyra e jashtme
E Gjelber
Ngjyra e brendshme
Kafe
Kapaciteti
5 person/a
Dyer
5
Karburanti
Nafte
Konsumi brenda qytetit
7.5 l/100 km
Konsumi jasht qytetit
6.5 l/100 km
Konsumi kombinuar
7.0 l/100 km
Opzione shtese

Developed by
Vesa Solutions.

Rrjetet Sociale

Rrjetet Sociale