2007 Mercedes-Benz Mercedes-Benz E-Class 280 CDI AVANTGARDE
205000 km
EUR 1
E Perdorur

Auto Kanani

Te theksuara
Pershkrimi
-- AUTO KANANI -- SALLONI MAKINAVE GJERMANE FIER -- MERCEDES-BENZ EVO 280 CDI AVANTGARDE -- VITI PRODHIMIT 2007 -- EURO 4 ME DPF -- 205.000 KM ORGJINALE -- MOTORRI 280 CDI V6 190 KUAJ FUQI NUK PREKET NGA TAKSA E LUKSIT -- KAMBIO AUTOMATIKE 7G TRONIK -- KLIMA 2 ZONA -- SALLON LEKURE -- SEDILJE ME NGROHJE -- SENSORE PARKIMI PARA DHE MBRAPA -- BAXHA XHAMI -- RADIO-CD-NAVI-BAGAZHIER 6CD TEL BT AUX GPS -- FENERET BI-XENON INTELLIGENT -- DISQE ALUMINI R17 GOMA MICHELIN 90% MAKIMA ESHTE NGJYRE E ZEZE METALIKE ME REFLEKS VISHNJE NE DIELL . SUPER E MIREMBAJTUR SI BRENDA DHE JASHTE GJENDJE PERFEKTE TEKNIKE SAPO KA MBERRITUR NGA GJERMANIA CEL 069 530 2442
Karakteristika
Kilometra
205000 km
Gjendja
E Perdorur
Trupi
Sedan
Motori
E-Class 280 CDI AVANTGARDE
Cilindra
4
Kambio
Automatike
Drivetrain
FWD
Ngjyra e jashtme
E Zeze
Ngjyra e brendshme
E Zeze
Kapaciteti
5 person/a
Dyer
5
Karburanti
Nafte
Konsumi brenda qytetit
7.0 l/100 km
Konsumi jasht qytetit
6.0 l/100 km
Konsumi kombinuar
6.5 l/100 km
Opzione shtese

Developed by
Vesa Solutions.

Rrjetet Sociale

Rrjetet Sociale