2009 Mercedes-Benz Mercedes-Benz C-Class 220 CDI
187000 km
EUR 1
E Perdorur

Auto Kanani

Te theksuara
Pershkrimi
AUTO KANANI -- SALLONI MAKINAVE GJERMANE FIER -- MERCEDES-BENZ C KLASS -- MOTORRI 220 CDI -- MODELI FACELIFT LED AVANTGARDE -- KAMBIO AUTOMATIKE -- 187.000 KM ORGJINALE ME LIBER SHERBIMESH NGA MERCEDESI -- VITI PRODHIMIT 2009 MODELI FACELIFT -- EURO 4 ME DPF -- DISQE ALUMINI AMG R 17 ME 4 GOMA VERE 95% -- RADIO /CD MP3/ NAVI / GPS / AUX / BT TEL -- KLIMA 2 ZONA -- SENSORE PARKIMI PARA MBRAPA -- XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRRIKE ME PALOSJE -- FENERET BI-XENON ME SENSORE KTHESE . STOPA DHE FENEREET E MJEGULLES LED -- SALLON ALCANTARA -- MAKINA ESHTE ME KM ORGJINALE . TE GJITHA SHERBIMET JANE BERE TE MERCEDESI . GJENDJE PERFEKTE TEKNIKE DHE VIZUALE CEL : 069 530 2442
Karakteristika
Kilometra
187000 km
Gjendja
E Perdorur
Trupi
Sedan
Motori
C-Class 220 CDI
Cilindra
4
Kambio
Automatike
Drivetrain
FWD
Ngjyra e jashtme
E Zeze
Ngjyra e brendshme
Gri
Kapaciteti
5 person/a
Dyer
5
Karburanti
Nafte
Konsumi brenda qytetit
7.0 l/100 km
Konsumi jasht qytetit
6.0 l/100 km
Konsumi kombinuar
6.5 l/100 km
Opzione shtese

Developed by
Vesa Solutions.

Rrjetet Sociale

Rrjetet Sociale