2010 Audi Audi A4 2.0
141000 km
EUR 9,500
E Perdorur

Erjon Thaci

Te theksuara
Pershkrimi
AUDI A3-2.0 Benzine S_Line , Viti Prodhimit 2010 me 141.000 km , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje , tavan xhami panoram , disqe alumni , klima tronik , komando ne timon , hapje mbyllje qendrore , drita kseno bikseno , cd player , e sapo ardhur nga kandaja , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—9.500 Euro I Diskutueshem ose nderrohet Cel- 0682036363 ---Viber—WhatsAp Facebook---Erjon Auto Instagram--ErjonAuto
Karakteristika
Kilometra
141000 km
Gjendja
E Perdorur
Trupi
Sedan
Motori
A4 2.0
Cilindra
4
Kambio
Automatike
Drivetrain
FWD
Ngjyra e jashtme
E Bardhe
Ngjyra e brendshme
E Zeze
Kapaciteti
5 person/a
Dyer
5
Karburanti
Benzine
Konsumi brenda qytetit
6.0 l/100 km
Konsumi jasht qytetit
5.0 l/100 km
Konsumi kombinuar
5.5 l/100 km
Opzione shtese

Developed by
Vesa Solutions.

Rrjetet Sociale

Rrjetet Sociale