Shperndaje:

Koke Cilindri per Opel Corsa C 1.0 Liter


Cmimi:
100 €
Pershkrimi
Shitet koke cilindri per opel Corsa C 1.0 Liter Benzine. Koka e cilindrit ne gjendje shume te mire dhe ka bere 75 000 klm. Eshte blere ne Gjermani dhe nuk eshte vendosur per arsye se u shit makina. 0685846571
Kontakto per me shume
*
*
*