Shperndaje:

Shitet disk freksioni per Opel Corsa C 1.0 Liter


Cmimi:
35 €
Pershkrimi
Shitet disk freksioni per Opel Corsa C 1.0 Liter. Disku eshte ne gjendje te mire dhe ka bere vetem 12 000 klm 0685846571
Kontakto per me shume
*
*
*