Makina në Shitje

Rezultatet e shfaqura: 8

2014 Mercedez-Benz B-Class

68000 km TE CERTIFIKUARA nga CarProof Canada Viti 2014 1 ...

Kilometrazhi 68000 km

13200€


Kontakto shitësin
+355696690496

2009 Audi A3

Per shitje 2009 Audi A3 2.0T Tiptronik marshe ne timon, ...

Kilometrazhi 121000 km

7300€


Kontakto shitësin
0692662051

2007 VW Volkswagen Golf

Volkswagen Golf 5, 1.9 tdi ,2004 me 190 mij kilometra ...

Kilometrazhi 200000 km

4600€


Kontakto shitësin
+355672020030

2006 Mercedez-Benz B-Class

Mercedes-Benz b-class, 2006 , 180 diesel, automat ,138 mij kilometra ...

Kilometrazhi 138000 km

5700€


Kontakto shitësin
+355672020030

2005 Opel Meriva

MAKINA E SAPO ARDHUR NGA ITALIA DOGAN E PAGUAR ...

Kilometrazhi 170000 km

2800€


Kontakto shitësin
+355699577777

2005 VW Volkswagen Touran

V W - TOURAN - SHITET - OKAZION viti prodhimit ...

Kilometrazhi 20000 km

4320€


Kontakto shitësin
+355682044880

2001 Opel Zafira

Ardhur nga Zvicra me letra te paguara dhe sherbime te ...

Kilometrazhi 20000 km

3200€


Kontakto shitësin
+355674731569

2003 Renault Megane

RENAULT SCENIC MEGANA 1.9 NAFTE 6+1 SUPER GJENDJE ME DOGAN ...

Kilometrazhi 212011 km

2300€


Kontakto shitësin
+355695564550