2012 Mercedez-Benz S-Class
Shperndaje:

2012 Mercedez-Benz S-Class


Cmimi:
25000 €
Karakteristika
Transmission
Automatike
Struktura
Sedan
Kilometrat
158000 km
Pershkrimi
MercedesBenz S550 Lounge blueefficiency Viti Prodhimit 2012 me 157000 km origjinaleExecutive AMG PackageSallon lekure BezheSedilje elektrike ngrohje ftohje masazh Sedilje me levizje ne ktheseTimon druriPerde anesore dhe mbrapa origjinaleDyert me hapje mbyllje qedrore Ndezje me butonBaxho xhami panoramike me 2 ndarje te pavaruraKamera parkimi Disqe alumini AMGKlima bizonalePasqyra me palosje Navigator Komanda ne timon Bagazhier Komjuter bordi Limtator shpejtesie Drita kseno origjinaleTVDVDDogane e paguarFULL OPTIONSTe gjitha sherbimet e kryera ne canada me garanciNe gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike Shume e paster si nga brenda edhe nga jashte Makina disponon liber sherbimeshMund ta provoni ku te deshironiMAKINA ESHTE BLERE 150000 NE VITIN 2012 DHE ESHTE PERDORUR VETEM NGA NJE PERSON KUJDES KJO NUK ESHTE MAKINE TREGU POR MAKINE PERSONALE QE SHITET PER ARSYE BLERJE TE NJE MAKINE ME TE RECmimi25000 Euro
Opsione Shtese
  • Bluetooth
  • Kompjuter Bordi
  • MP3
  • Sensor Shiu
  • Navigator
  • Tavan Panoramik
  • ABS
  • ESP
Llogarit Harxhimin
Qytet
13L/100 Km
Autostrade
10L/100 Km
Kombinuar 11.5L/100km
Km Vjetore
km
All/l
ALL/l
Cmimi Mesatar per liter
Harxhimi Vjetor: ALL
Bazuar ne harxhimin e kombinuar

Shikimet e fundit

Kontakto per me shume
0694046408
*
*
0694046408
*