2014 Mercedez-Benz B-Class
Shperndaje:

2014 Mercedez-Benz B-Class


Cmimi:
13200 €
Karakteristika
Transmission
Automatike
Struktura
Hatchback
Kilometrat
68000 km
Pershkrimi
68000 km TE CERTIFIKUARA nga CarProof Canada Viti 2014 1 pronar i meparshem Nuk ka Aksidente Disqe alumini Distronic 7Marsha me komandim ne timon Sistem Eco fiket e ndizet ne trafik si dhe konsum i pergjysmuar ne qytet 6litra100km Pasqyra antiverbuese Pasqyra me mbyllje Opsion Sport Kompjuter bordi Bluetooth lidhje me telefonin Sedilje lekure e zeze Sedilje me ngrohje Clima me tre zona Ne gjendje perfekte E paperdorur ne Shqiperi makina ka ardhur nga Kanada Dogane e paguarTe gjitha sherbimet e sapokryera te shenuara ne liber sherbimesh Cmimi 13200 Euro
Opsione Shtese
  • Bluetooth
  • Kompjuter Bordi
  • MP3
  • Navigator
  • Dritare elektrike
Llogarit Harxhimin
Qytet
8L/100km
Autostrade
5L/100km
Kombinuar 6.5L/100km
Km Vjetore
km
All/l
ALL/l
Cmimi Mesatar per liter
Harxhimi Vjetor: ALL
Bazuar ne harxhimin e kombinuar

Shikimet e fundit

Kontakto per me shume
0694046408
*
*
0694046408
*