2012 Mercedez-Benz CLS-Class
Shperndaje:

2012 Mercedez-Benz CLS-Class


Cmimi:
29000 €
Karakteristika
Transmission
Automatike
Struktura
Kupe
Kilometrat
120000 km
Pershkrimi
Shitet Mercedes Benz CLS,W218 550 Benzine 4 MATIC,Blueefficiency.Viti i prodhimit 2012,Buton Start-Stop,Baxha Xhami lart,Sendilje me masazh ngrohje-ftohje me memorje,Sistemi muzikes HARMAN KARDON me Navigator 6 cd,Marshe F1,bagazhi mbyllja me gisht me thithje ,parkimi me kamera,xhama te zinj etj etj super full.120.000 km origjinale.E zhdoganuar.Shume ekonomike per motorrin dhe kuajt fuqi qe ka,ne super gjendje dhe me te gjitha sherbimet e bera.Nr 0692308551
Opsione Shtese
  • Navigator
  • Sistem Vetfrenimi
  • Ngrohje ne sendilje
  • Sistem Start-stop
Llogarit Harxhimin
Qytet
Autostrade
Kombinuar 0L/100km
Km Vjetore
km
All/l
ALL/l
Cmimi Mesatar per liter
Harxhimi Vjetor: ALL
Bazuar ne harxhimin e kombinuar

Shikimet e fundit

Kontakto per me shume
0692308551
*
*
0692308551
*