2010 BMW X-modele
Shperndaje:

2010 BMW X-modele


Cmimi:
13 €
Karakteristika
Transmission
Automatike
Struktura
Kilometrat
203 km
Pershkrimi
BMW X5 3.0 NAFTE (nuk e kap taksa lluksit) Modeli SD XDRIVE VITI 2010 ALLESTIMENTO M 285 CV 210.000 km COMPUTER DI BORDO DRITAT XENON CAMERA PER PARKIM SEDILIET ME MEMORIE SENSOR PARKIMI PASQYRAT ME MBYLLJE CARICATORE CD- USB- MP3-AUX -DVD BLUETOOTH NAVIGATORE DRITA TE DOREZAT E DYERVE TIMONIN DHE PASQYRAT ME MEMORIE E SHUM OPSIONE TE TJERA ME 2 CELESA GOMAT 80% TE REJA MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE MUND TA KONTROLLONI KU TE DESHIRONI. MAKINA ESHTE ME TARGA ITALIANE E SA PO ARDHUR NGA ITALIA PA DOGANE 13.000Euro. ME DOGANE TE PAGUAR 14.500 EURO.
Opsione Shtese
 • Bluetooth
 • Kompjuter Bordi
 • Sensor Shiu
 • Navigator
 • ABS
 • ESP
 • Kamera
 • Sistem Vetfrenimi
 • Sensor parkimi
 • Ngrohje ne sendilje
 • Dritare elektrike
 • Sistem Start-stop
Llogarit Harxhimin
Qytet
Autostrade
Kombinuar 0L/100km
Km Vjetore
km
All/l
ALL/l
Cmimi Mesatar per liter
Harxhimi Vjetor: ALL
Bazuar ne harxhimin e kombinuar

Shikimet e fundit

Kontakto per me shume
0697073588
*
*
0697073588
*