2009 BMW Seri 6
Shperndaje:

2009 BMW Seri 6


Cmimi:
17900 €
Karakteristika
Transmission
Automatike
Struktura
Kabriole
Kilometrat
131000 km
Pershkrimi
Shitet BMW Seria 6 Cabrio me 131000 km origjinale. Makina eshte shume pak e perdorur ne Shqiperi, vetem per muajt e veres. E ardhur nga canadaja e blere me 0 Km dhe e perdorur nga vetem 1 pronar. Makina disponon liber sherbimesh. Makina nuk ka nevoje per pershkrime dhe reklame, ata qe jane te interesuar e dine rendesine e kesaj makine. Goma te sapo vena Michelin para 1 muaji (2000Euro). Mund te kontrollohet tek servisi juaj i besuar. Cmimi - 18.000 Euro i diskutueshem
Opsione Shtese
 • Bluetooth
 • Kompjuter Bordi
 • MP3
 • Sensor Shiu
 • Navigator
 • ABS
 • ESP
 • Kamera
 • Sistem Vetfrenimi
 • Sensor parkimi
 • Ngrohje ne sendilje
 • Dritare elektrike
 • Sistem Start-stop
Llogarit Harxhimin
Qytet
Autostrade
Kombinuar 0L/100km
Km Vjetore
km
All/l
ALL/l
Cmimi Mesatar per liter
Harxhimi Vjetor: ALL
Bazuar ne harxhimin e kombinuar

Shikimet e fundit

Kontakto per me shume
0694046408
*
*
0694046408
*