2008 Fiat 500
Shperndaje:

2008 Fiat 500


Cmimi:
5000 €
Karakteristika
Transmission
Manuale
Struktura
Sedan
Kilometrat
40 km
Pershkrimi
Shitet okazion Fiat 500 me 40 mije km. Makina eshte me te gjitha sherbimet e kryera dhe ne gjendje perfekte xhenerike. Makina e duhur per tu perdorur ne trafikun e Tiranes. E manovrueshme, super ekonomike dhe klas. 5000€ i diskutueshem
Opsione Shtese
  • Bluetooth
  • Kompjuter Bordi
  • MP3
  • Sensor Shiu
  • ABS
  • ESP
  • Sensor parkimi
  • Dritare elektrike
Llogarit Harxhimin
Qytet
5L/100 Km
Autostrade
4L/100 Km
Kombinuar 4.5L/100km
Km Vjetore
km
All/l
ALL/l
Cmimi Mesatar per liter
Harxhimi Vjetor: ALL
Bazuar ne harxhimin e kombinuar

Shikimet e fundit

Kontakto per me shume
0694046408
*
*
0694046408
*