2005 Mercedez-Benz E-Class
Shperndaje:

2005 Mercedez-Benz E-Class


Cmimi:
0 €
Karakteristika
Transmission
Automatike
Struktura
Sedan
Kilometrat
191000 km
Pershkrimi
Eshte bler nga fillimi iketij viti shitet per arsyje mosperdorimi eshte ne gjendje shum te mir makina duhet shikuar nga afer look AMG body kit nga fabrika dhe brenda eka veshjen lekure design sic duket eshte ne foto githashtu eshte Air Matic me jastek ajti me ulje dhe Ngritje me button
Opsione Shtese
  • Kompjuter Bordi
  • MP3
  • Sensor Shiu
  • Navigator
  • ABS
  • ESP
  • Sensor parkimi
  • Ngrohje ne sendilje
  • Dritare elektrike
Llogarit Harxhimin
Qytet
10L/100 Km
Autostrade
7L/100 Km
Kombinuar 8.5L/100km
Km Vjetore
km
All/l
ALL/l
Cmimi Mesatar per liter
Harxhimi Vjetor: ALL
Bazuar ne harxhimin e kombinuar

Shikimet e fundit

Kontakto per me shume
0696745588
*
*
0696745588
*