2015 Mercedez-Benz ML-Class AMG PACKAGE
Shperndaje:

2015 Mercedez-Benz ML-Class AMG PACKAGE


Cmimi:
35000 €
Karakteristika
Transmission
Automatike
Struktura
SUV
Kilometrat
76548 km
Pershkrimi
77000 km TE CERTIFIKUARA I gjithe historiku i makines Km Aksidente te mepareshme vjedhje etj deri ne Korrik 2018 eshte i certifikuar nga CarProof Canada Viti 2015 1 pronar i meparshem Nuk ka Aksidente AMG pack Ngjyre gri e erret Keyless Entry Hapet dhe ndizet pa e nxjerre celsin nga xhepi Pedana alumini nga fabrika Disqe alumini AMG 20 Distronic 7Marsha me komandim ne timon Tavan panoramik dopio baxha Pasqyra antiverbuese Pasqyra me mbyllje automatike dhe me vetekomandim ne marshin R ParktronicVeteparkim Distance Warningparalajmeron kur i afrohesh makinave Keep Line Assist Ndjek automaikisht vijat e rruges Blind Spot Assist Paralajmeron me sinjal ne pasqyra dhe sinjal akustik kur futesh ne parakalim te gabuar ftohjengrohje te gotes Amortizator me ajer Opsion Sport Fonia e brendshme Harman Kardon Navigator Kompjuter bordi Bluetooth lidhje me telefonin DVD Kamera 360 grade Sensore parkimi para Sensore parkimi mbrapa Sedilje elektrike me memorie Sedilje lekure e zeze Sedilje me ngrohje para dhe prapa Sedilje me fryrje Clima me tre zona para dhe prapa Ne gjendje perfekte Cmimi 35000 Euro me dogane
Opsione Shtese
 • Bluetooth
 • Kompjuter Bordi
 • MP3
 • Sensor Shiu
 • Navigator
 • Tavan Panoramik
 • Kamera
 • Sistem Vetfrenimi
 • Sensor parkimi
 • Ngrohje ne sendilje
 • Dritare elektrike
 • Sistem Start-stop
Llogarit Harxhimin
Qytet
7L/100 Km
Autostrade
5L/100 Km
Kombinuar 6L/100km
Km Vjetore
km
All/l
ALL/l
Cmimi Mesatar per liter
Harxhimi Vjetor: ALL
Bazuar ne harxhimin e kombinuar

Shikimet e fundit

Kontakto per me shume
0694046408
*
*
0694046408
*