2001 Mercedez-Benz C-Class
Shperndaje:

2001 Mercedez-Benz C-Class


Cmimi:
1 €
Karakteristika
Transmission
Automatike
Struktura
Te tjera
Kilometrat
255000 km
Pershkrimi
Shes kete makin sapo e sjell nga Italia.Makina eshte e imja private.Mercedes-Benz 203 c sw viti 2001.km 255000 origjinali.ka pune karroceri dhe leva e kambios per te nderruar.Motorri nuk ka asjne problem. Per me shum informacon me tel ne Numrin 0697903577.
Opsione Shtese
  • ESP
  • Dritare elektrike
Llogarit Harxhimin
Qytet
Autostrade
Kombinuar 0L/100km
Km Vjetore
km
All/l
ALL/l
Cmimi Mesatar per liter
Harxhimi Vjetor: ALL
Bazuar ne harxhimin e kombinuar

Shikimet e fundit

Kontakto per me shume
0697903577
*
*
0697903577
*