2011 BMW Seri 5
Shperndaje:

2011 BMW Seri 5


Cmimi:
18000 €
Karakteristika
Transmission
Automatike
Struktura
Sedan
Kilometrat
136000 km
Pershkrimi
Të dhënat Teknike: Viti i Prodhimit: 2011 Motorri: Benzine 3.0 (2996cc) Kambio: Automatike Kilometra: 134.100 Km Fuqia: 260 KF Nr. Dyerve: 4 Nr. Vendeve: 5 Ngjyra: dakota black Opsionet: 1. 10 Airbag 2. Sisteme sigurie ABS + EBA + ESP 3. Pilot automatik 4. Klima me 2 zona 5. Disqe alumini 17" 6. Radio/MP3/AUX/Bluetooth me 10 autoparlante 7. Sedilje me ngrohje 8. Timon Lekure multifunksional 9. Tapicieri lekure bezhe 10. Pasqyra elektrike me ngrohje, palosje dhe veteerresim 11. Timon Elektrik 12. Sedilje elektrike me memorje 13. Tavan gjysem panoramik 14. Kilometrazh dixhital 15. Drita mjergulle 16. Timoni me rregullim lartesie dhe thellesie 17. Pasqyrë e brendshme elektrokrom 18. Sensore drite dhe shiu 19. Ekran 9.5" 20. Mbyllje qendrore me frekuence te larte 21. Mbeshtetese krahu mbrapa 22. Sensor presioni gomash 23. Xham i perparme akustik 24. Xhamat e pare dhe te pasem me komandim elektrik & sensor antiqendrese 25. Perde ne xhamat e pasem 26. Ndezje me buton 27. Frene dore elektrike me Auto Hold 28. HomeLink (butona per hapjen e garazhit) 29. Ngjyre metalike 30. Me sistem hidrogjeni i cili ka nevoje vetem per uj dhe eshte pa bombul, sic e prodhon hidrogjenin e fut direkt ne motorr nga tubi i ajrit. Automjeti eshte ne gjendje perfekte teknike. Tel : 069 6308313
Opsione Shtese
  • Bluetooth
  • Kompjuter Bordi
  • MP3
  • Sensor Shiu
  • Tavan Panoramik
  • ABS
  • ESP
  • Ngrohje ne sendilje
  • Dritare elektrike
Llogarit Harxhimin
Qytet
12L/100 Km
Autostrade
6L/100 Km
Kombinuar 9L/100km
Km Vjetore
km
All/l
ALL/l
Cmimi Mesatar per liter
Harxhimi Vjetor: ALL
Bazuar ne harxhimin e kombinuar

Shikimet e fundit

Kontakto per me shume
0696308313
*
*
0696308313
*