2006 Mercedez-Benz ML-Class
Shperndaje:

2006 Mercedez-Benz ML-Class


Cmimi:
9800 €
Karakteristika
Transmission
Automatike
Struktura
SUV
Kilometrat
254000 km
Pershkrimi
Shitet makina Mercedez Benz ML320 vit prodhimi Dhjetor 2006. Makina e sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje shum te mire. Makina e pajisur me opsione te plota. Makines Ieshte paguar dogana dhe sapo targuar me targe Shqiptare. Te gjitha dokumentat i jane prere deri ne fund te Shkurtit 2019. Te gjitha sherbimet si pershembull vaj, filtra dhe vaj kamio sapo bere ne Gjermani. Makina ndizet me buton dhe eshte e pajisur me dy kopje celesash.Cmimi 9800Euro pak i diskutueshem. Mund te me kontaktoni ne: 0688738849
Opsione Shtese
 • Bluetooth
 • MP3
 • Sensor Shiu
 • Navigator
 • ABS
 • ESP
 • Sistem Vetfrenimi
 • Sensor parkimi
 • Ngrohje ne sendilje
 • Dritare elektrike
 • Sistem Start-stop
Llogarit Harxhimin
Qytet
10L/100 Km
Autostrade
7L/100 Km
Kombinuar 8.5L/100km
Km Vjetore
km
All/l
ALL/l
Cmimi Mesatar per liter
Harxhimi Vjetor: ALL
Bazuar ne harxhimin e kombinuar

Shikimet e fundit

Kontakto per me shume
0688738849
*
*
0688738849
*