2005 VW Volkswagen Golf
Shperndaje:

2005 VW Volkswagen Golf


Cmimi:
4400 €
Karakteristika
Transmission
Manuale
Struktura
Sedan
Kilometrat
160000 km
Pershkrimi
Shitet: Volkswagen Golf V Motori(CC):1.9L TDI Tipi Karburantit: Nafte Viti Prodhimit: 2005 Transmisioni: Manuale 167,000 km Ngjyra e Jashtme: Gri Ngjyra e Brendshme: e zeze Gjendja Motorike, dhe Xhenerike, Shume Te Mir. Me Dogane Te Paguar.Vendodhja:Autostrada DR-TR km 13, 0697626766
Opsione Shtese
  • Dritare elektrike
Llogarit Harxhimin
Qytet
Autostrade
Kombinuar 0L/100km
Km Vjetore
km
All/l
ALL/l
Cmimi Mesatar per liter
Harxhimi Vjetor: ALL
Bazuar ne harxhimin e kombinuar

Shikimet e fundit

Kontakto per me shume
*
*
*