2007 BMW Seri 5
Shperndaje:

2007 BMW Seri 5


Cmimi:
13500 €
Karakteristika
Transmission
Automatike
Struktura
Sedan
Kilometrat
175000 km
Pershkrimi
BMW 525i viti 2007. 175,000 km Klima, Automatike, Cruise Control,Bluetooth, Sensore shiu automatik,Drita Xenon, Sensore Parkimi, Baxha xhami,Sedilje lekure me memorje ,Xhama te zeza mbrapa origjinale te shenuar dhe tek dosja e makines tek DPSHTRR, Pasqyra me mbyllje automatike. -E blere me 0 km tek koncesionari i BMW ne Tirane. -Siguracion kasko -E mbajtur gjithmone ne garazh. -Sherbimet i jane bere tek koncesionari i BMW ne Tirane dhe ne Greqi(Janine). -E mbajtur nga nje njeri shume i dhene pas BMW dhe shume i kujdesshem. -Disqe Lexani 19" te porositura ne Amerike. -245/30/19 para dhe 275/35/19 mbrapa. -Vlera e tyre me gjithe transport 3000 USD. -Goma Pirelli P-zero Nero GT(me vlere 950 eur) te blera ne Greqi. Shume pak te perdorura.(makina ka 2 sete gomash per vere dhe per dimer) -Impianti gazit PRINS- i montuar ne Greqi tek koncesionari i PRINS. Cmimi 2200 EUR. Makina ka 5 vjet me kete impiant qe ka punuar ne menyre te persosur. -Vaji i motorrit eshte nderruar gjithmon me BMW- LL04 5w-30 origjinal ose Fuchs Titan GT1 Progas 5w-30 apostafat per makina me gaz te cilen e kam marre me porosi ne Gjermani. -Kam dhe disqet dimerore 17" origjinale te vetat me goma Pirelli P-zero Nero GT. -Pres vetem oferta serioze. Faleminderit. 0672011540
Opsione Shtese
  • ABS
  • Sensor parkimi
  • Ngrohje ne sendilje
  • Dritare elektrike
Llogarit Harxhimin
Qytet
Autostrade
Kombinuar 0L/100km
Km Vjetore
km
All/l
ALL/l
Cmimi Mesatar per liter
Harxhimi Vjetor: ALL
Bazuar ne harxhimin e kombinuar

Shikimet e fundit

Kontakto per me shume
*
*
*