2008 BMW X-modele
Shperndaje:

2008 BMW X-modele


Cmimi:
15000 €
Karakteristika
Transmission
Automatike
Struktura
SUV
Kilometrat
187000 km
Pershkrimi
Bmw x5 3.5diesel biturbo 286 kuaj fuqi euro4 nuk ka taks lluksi.viti dhjetor 2008 187mij km originale me liber sherbimesh nga bmw . makina esht shum e paster pa asnjelloj gervishtje gjendja esht perfekte km mund ti kontrolloni te bmw vetem me nr e shasise. makina esht fullllll tavan panorama me hapje. drita dynamik xenon sedilje me memorje sensor parkimi plus kamer mbrapa. navi te madh dvd carikatore cd. disqe rr 20. aset sportiv. vaj filtra te sapo nderuara. nuk ka nevoj per asgje. me dogan te paguar me cregjistrim pa targa. ...SHITET DHE ME FATURE TVSH 0692720735
Opsione Shtese
  • Navigator
  • ABS
  • ESP
  • Kamera
  • Sensor parkimi
  • Ngrohje ne sendilje
  • Dritare elektrike
Llogarit Harxhimin
Qytet
Autostrade
Kombinuar 0L/100km
Km Vjetore
km
All/l
ALL/l
Cmimi Mesatar per liter
Harxhimi Vjetor: ALL
Bazuar ne harxhimin e kombinuar

Shikimet e fundit

Kontakto per me shume
*
*
*