2003 Audi A4
Shperndaje:

2003 Audi A4


Cmimi:
2799 €
Karakteristika
Transmission
Manuale
Struktura
Sedan
Kilometrat
190000 km
Pershkrimi
Audi A4 2003 Tapiceria e paster Karroceria e pa demtuar Sherbimet motorike dhe xhenerike te kryera, gomat 90%, disqet alumin Letrat deri ne dhjetor 2018 Ky eshte versioni me ekonomik i tipeve Audi A4 0693777720
Opsione Shtese
  • ABS
  • ESP
  • Dritare elektrike
Llogarit Harxhimin
Qytet
Autostrade
Kombinuar 0L/100km
Km Vjetore
km
All/l
ALL/l
Cmimi Mesatar per liter
Harxhimi Vjetor: ALL
Bazuar ne harxhimin e kombinuar

Shikimet e fundit

Kontakto per me shume
*
*
*