2014 Audi A6
Shperndaje:

2014 Audi A6


Cmimi:
24500 €
Karakteristika
Transmission
Manuale
Struktura
Sedan
Kilometrat
110000 km
Pershkrimi
Okazion Audi A6 2.0T Premium -Viti: 2014 -KM: 110.000 -Fenera Full LED Matrix -Automatik Multitronic -2.0 Turbo Benzin -Bose Surround System -Start and Stop system -KeylessGo -Kamere parkimi -Sensore parkimi -Pasqyre elektrike me palosje -Sinjale tek pasqyrat -F1 ndrues shpejtesie ne timon -Sensor shiu -ECO System fiket ndizet vet ne semafor -Komanda ne timon -Frena automatike -Sedilje lekure te zeze -Klima bizone para dhe mbrapa -Perde Elektrike -4 Lloje drejtimesh (Individual-Comfort-Efficiency-Dynamic) -Baxha Xhami -Disqe 18 dhe goma te reja -Makina eshte ne gjendje perfekte ka vetem nje pronare e sapoardhur dogana kryer -Disponon 2 celesa -Te gjitha sherbimet e kryera - Private glass -Makina posedon CeramicPro -Ambient Lighting Ju lutem vetem bleres serioz Kontakt: +355699316566 - +355676200353 VEREJTJE: NUK PRANOJ NDERRIM MAKINA ESHTE NE SHITJE VETEM CASH
Opsione Shtese
  • Sensor Shiu
  • ABS
  • ESP
  • Kamera
  • Sensor parkimi
  • Ngrohje ne sendilje
  • Dritare elektrike
  • Sistem Start-stop
Llogarit Harxhimin
Qytet
Autostrade
Kombinuar 0L/100km
Km Vjetore
km
All/l
ALL/l
Cmimi Mesatar per liter
Harxhimi Vjetor: ALL
Bazuar ne harxhimin e kombinuar

Shikimet e fundit

Kontakto per me shume
*
*
*