2009 Land Rover Range Rover Sport
Shperndaje:

2009 Land Rover Range Rover Sport


Cmimi:
17000 €
Karakteristika
Transmission
Automatike
Struktura
SUV
Kilometrat
150000 km
Pershkrimi
SHITET RANGE ROVER SPORT 2009 Viti 150.000KM Origjinale 17.000€ Makina sapo ka ardhur nga Gjermania, në gjendje te perkyer. Motorri 3.6 Nafte. Automatike. 150.000 KM origjinale. Goma te reja Mishelin 4 stinet, dhe nje pale te reja per dimer. Full Opsion. Nuk ndrohet vetem shitet. Numer kontakti +355697070006
Opsione Shtese
  • ABS
  • Sensor parkimi
  • Dritare elektrike
Llogarit Harxhimin
Qytet
Autostrade
Kombinuar 0L/100km
Km Vjetore
km
All/l
ALL/l
Cmimi Mesatar per liter
Harxhimi Vjetor: ALL
Bazuar ne harxhimin e kombinuar

Shikimet e fundit

Kontakto per me shume
*
*
*