2012 BMW Seri 7
Shperndaje:

2012 BMW Seri 7


Cmimi:
19500 €
Karakteristika
Transmission
Automatike
Struktura
Sedan
Kilometrat
170000 km
Pershkrimi
BMW 730 NAFT. FULL OPTION VITI 2012 SHERBIME TE KRYERA GOMA DISQE 100/ TE RINJ. dyert me thithje kamra 360 grad baxha xhama te zinj orgjinal dhe sh opsione te tjera. cmim 19 500 me dogan te paguar . makina esht gati per targim te ri. tele 0682095365
Opsione Shtese
  • ABS
  • Dritare elektrike
Llogarit Harxhimin
Qytet
Autostrade
Kombinuar 0L/100km
Km Vjetore
km
All/l
ALL/l
Cmimi Mesatar per liter
Harxhimi Vjetor: ALL
Bazuar ne harxhimin e kombinuar

Shikimet e fundit

Kontakto per me shume
*
*
*