2005 Smart ForFour
Shperndaje:

2005 Smart ForFour


Cmimi:
2700 €
Karakteristika
Transmission
Manuale
Struktura
Sedan
Kilometrat
200000 km
Pershkrimi
Shes Smart FourFour,e vitit 2005. Motorr 1.5 nafte,shume ekonomike (4 litra / 100km).Makina ka 200.000 km (te vetat).2 pal goma dimer-vere,2 celsa ,antifurt origjinal.Me kondicioner,cati panoramike.Taksat deri ne qershor 2018.Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.Nese deshironi,eshte e gatshme per cfare do lloj prove nga ana juaj.Cmimi 2800 Euro... 0692450422
Opsione Shtese
  • ABS
  • Dritare elektrike
Llogarit Harxhimin
Qytet
Autostrade
Kombinuar 0L/100km
Km Vjetore
km
All/l
ALL/l
Cmimi Mesatar per liter
Harxhimi Vjetor: ALL
Bazuar ne harxhimin e kombinuar

Shikimet e fundit

Kontakto per me shume
*
*
*