2002 Ford Taunus
Shperndaje:

2002 Ford Taunus


Cmimi:
2700 €
Karakteristika
Transmission
Automatike
Struktura
Sedan
Kilometrat
80000 km
Pershkrimi
original american car, like new car. insurens,kontrol tecniks and taks to 2020. buied from american emmbasy in germany 82000 km with garanti and albanian number , sale for back to norway .Ky çmim është më i ulët se çmimi fillestar i tregut të makinave, për shkak të shitjes së shpejtë dhe kthimit në Norvegji, mund ta provoni makinën dhe të flisni për çmimin. 0699106901
Opsione Shtese
  • ABS
  • ESP
  • Dritare elektrike
Llogarit Harxhimin
Qytet
Autostrade
Kombinuar 0L/100km
Km Vjetore
km
All/l
ALL/l
Cmimi Mesatar per liter
Harxhimi Vjetor: ALL
Bazuar ne harxhimin e kombinuar

Shikimet e fundit

Kontakto per me shume
*
*
*