2008 VW Volkswagen Tiguan
Shperndaje:

2008 VW Volkswagen Tiguan


Cmimi:
10500 €
Karakteristika
Transmission
Manuale
Struktura
Sedan
Kilometrat
200000 km
Pershkrimi
SHITET VOLKSWAGEN TIGUAN VITI I PRODHIMIT 2008, MOTORR 2.0TDI ME NAFTE,KAMJO MANUALE.MAKINA ESHTE E ARDHUR NGA GJERMANIA DHE ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER DHE ME LIBER SERVISI.KA DHE DY KOPJE CELESAH RREZERVE. AIRBAG ESP XHAMA ELEKTRIKE LARJE FENERESH AUTOMATIK KLIMA, SEDILJE ME NGROHJE. FULL OPPTION,ME DOGANE TE PAGUAR. 0692545357
Opsione Shtese
  • ABS
  • ESP
  • Ngrohje ne sendilje
  • Dritare elektrike
Llogarit Harxhimin
Qytet
Autostrade
Kombinuar 0L/100km
Km Vjetore
km
All/l
ALL/l
Cmimi Mesatar per liter
Harxhimi Vjetor: ALL
Bazuar ne harxhimin e kombinuar

Shikimet e fundit

Kontakto per me shume
*
*
*