2013 Peugeot 508
Shperndaje:

2013 Peugeot 508


Cmimi:
8900 €
Karakteristika
Transmission
Automatike
Struktura
Universal
Kilometrat
1 km
Pershkrimi
Makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar, motorr 2.0 nafte hdi, viti 2013, kambio automatike, klima dy zona, kompiuter bordi, navigator, kasetofon me cd, dy celesa me pult, xhama elektrik, tavan panoramik, abs, esp, komanda + marshe ne timon, pilot automat, xenon+led, sensore parkimi para dhe mbrapa, larje feneresh, xhama te erresuar origjinale mbrapa etj etj
Opsione Shtese
Llogarit Harxhimin
Qytet
Autostrade
Kombinuar 0L/100km
Km Vjetore
km
All/l
ALL/l
Cmimi Mesatar per liter
Harxhimi Vjetor: ALL
Bazuar ne harxhimin e kombinuar

Shikimet e fundit

Kontakto per me shume
+355695500905
*
*
+355695500905
*