Audi prezanton 2 modele, SQ7 dhe SQ8

Audi paraqet SQ7 dhe SQ8 të reja, dhe risia më e madhe lidhet me motorin. SQ7 dhe SQ8 me motor TFSI do të arrijnë në tregun evropian në vjeshtë, me një çmim fillestar në Gjermani prej 93.2287 euro...

Maserati prezanton modelin e ri me motorr hibrid

Sipas njoftimeve, Maserati prezantoi një model të ri të makinës së saj. Modeli Maserati Ghibli ka një motor që ka 330 kuaj fuqi dhe 450 Nm. Tingëllon shkëlqyeshëm, apo jo, dhe shpejtësinë nga 0 në...

Hummer i ri, “bisha” që hynë në çdo terren

Hummer po përballet me një të ardhme të elektrizuar, dhe ndërsa kjo tingëllon paksa shumë ofenduese për njerëzit që e shohin markën si prodhues kamionçinash që ndërtojnë makina të fuqishme, kjo...