Kur bukurisë i shtohet edhe shpejtësia

Aprilia RSV4 është një motorr i jashtëzakonshëm. Në këtë motorr janë përzier shpejtësia dhe klasi italian i dizenjimit të motorrëve duke e bërë Aprilia RSV4 një motorr të bukur, por dhe shumë të...

Honda VFR800 një motorr fantastik

Nëse po mendoni të bëni një udhëtim nëpër Europë ose thjesht një xhiro në rrugët dytësore ose edhe për të shkuar në punë dhe për të udhëtuar në rrugët e një qyteti atëherë Honda VFR800 është motorri...

Triumph Bonneville Bobber një motorr fantastik

Që nga prezantimi i parë në vitin 2017 Triumph Bonneville Bobber ka qenë një motorr shumë i kërkuar. Duke kombinuar dizajnin e një motorri të pas luftës së dytë botërore me performancën e një motorri...

Kawasaki prezanton motorrin e ri

Kawasaki ka prezantuar modelin e ri të vitit 2019 Ninja H2 në Bonneville Speed Week. Kompania japoneze pretendon se motorri do të jetë shumë i shpejtë dhe se fuqia e tij arrin deri në 228 kuajfuqi...

Honda CB600F Hornet! Një motorr që duhet ta keni

Kur vjen puna tek motorrët më të mirë pë të udhëtuar në qytet Honda CB600F është më i miri. Honda CB600F doli në treg për herë të parë në vitn 1998 dhe më pas u përmirësua në vitin 2007. Ai ende...

BMW F700GS nuk ka konkurent

Nëse po kërkoni një motorr të lehtë dhe të manovrueshëm për të udhëtuar në rrugët e ngushta të qytetit që ka dhe sistemin ABS atëherë BMW F700GS duhet të jetë zgjidhja juaj e parë. Ky është një...