Njihuni me Mercedes-AMG CLA 35 e re

Pas debutimit të CLA 250 në Consumer Electronic Show në Amerikë, Mercedes tani zgjeron rangun me lançimin e Mercedes-AMG CLA 35 të performancës së lartë. Modeli i ri paketon 302 kuaj fuqi nga motori...

Bëhuni gati, Volkswagen Tiguan R po vjen…

Një prototip i pamaskuar i përafërt me Volkswagen Tiguan R të ri është fotografuar gjatë disa testimeve në rrugë. SUV-i më i ri i performancës së markës gjermane do të ketë të njëjtën platformë me...

A ja vlen të blini një Audi të përdorur?

Audi është një nga tre prodhuesit gjemanë më të mëdhenj të automjeteve luksoze. Dy të tjerët janë sigurisht BMW dhe Mercedes. Por ajo që e bën Audi të qëndrojë aty është se, të blerit një Audi është...