Aston Martin nxjerr makinat me ar

Aston Martin ka zbuluar dy edicione të limituara të dy supermakinave që mund t’i blini vetëm çift. Bëhet fjalë për DBS GT Zagato dhe DB4 GT Zagato. Dy makinat e kuqe kushtojnë së bashku rreth 7,5...

Aston Martini prezanton 4 veturat e James Bondit

Aston martin ka treguar katër veturat e markës së tyre që do të përdorë James Bondi në filmin e ri të agjentit 007. Aston Martin ka njoftuar se për filmin “No Time To Die”, më i riu i agjentit 007...

Zbulohet Volkswagen Golf 8 i ri

Volkswageni Golf Mk8 i ri është zbuluar në një seri skicash zyrtare. Para debutimit zyrtar që do të jetë me 24 tetor, VW thotë se Golfi i ri do të jetë “liderë trendi” kur të dal në shitje në dhjetor...

Seria elektrike BMW 1 arrin më 2021

Gjiganti gjerman BMW do të zhvillojë të paktën 12 modele plotësisht elektrike dhe 13 modele plug-in hibrid gjatë katër viteve të ardhshme. Këto vetura do të kenë motor elektrikë dhe dizajni pritet të...