Aston Martin nxjerr makinat me ar

Aston Martin ka zbuluar dy edicione të limituara të dy supermakinave që mund t’i blini vetëm çift. Bëhet fjalë për DBS GT Zagato dhe DB4 GT Zagato. Dy makinat e kuqe kushtojnë së bashku rreth 7,5...

Range Rover Evoque, bëhet veturë super sportive

Kompania gjermane e modifikimit të veturave Lumma Design, ka përditësuar Range Rover Evoque duke e kthyer atë në një veturë super sportive. Kjo kompani këtë paket modifikimesh e ka quajtur CLR RE, ku...